Kostium push up dla pań z małym czy obfitym biustem?

Stroje kąpielowe push-up

Podstawową funkcją strojów kąpielowych typu push up jest możliwość modelowania i optycznego powiększenia kobiecego biustu. W przypadku pań dysponujących mniejszymi piersiami, stroje kąpielowe push up są najlepszym sposobem na ich optyczne powiększenie i efektowne wyeksponowanie.

Takie stroje nie tylko powiększają piersi, ale i sprawiają, że stają się one bardziej kształtne i atrakcyjne dla mężczyzn. W przypadku pań z większymi piersiami, używanie strojów podnoszących biust nie zawsze jest jednak dobrym posunięciem. Owszem, tego typu stroje pomagają modelować biust unosząc go do góry, z drugiej jednak strony mogą prowadzić do powstania mało estetycznego efektu wylewania się biustu na zewnątrz, a przecież nie każdej kobiecie o uzyskanie takiego efektu chodzi. W przypadku pań z bardziej obfitym biustem, lepszym rozwiązaniem może być zatem strój z usztywnionym stanikiem na szerokich ramiączkach. To nie tylko pomoże w ustawieniu biustu w odpowiedniej pozycji, ale i zapobiegnie jego przesuwaniu podczas zabaw na plaży czy kąpieli w basenie lub morzu. 

Moda na stroje kąpielowe push up trwa w najlepsze i jeśli tylko zależy Ci na podkreśleniu atrakcyjności swoich piersi, wybór tego typu stroju będzie bardzo dobrą decyzją. Niezależnie od tego, jaki kształt mają Twoje piersi, czy są duże czy małe, stroje kąpielowe push up pomogą w odpowiednim ich wymodelowaniu i wyraźnym ich uwydatnieniu. Pamiętaj jednak, że czasami nie warto przesadzać. Jeśli zatem Twoje piersi są dosyć duże, pozostań przy klasycznym stroju bikini z szerszymi ramiączkami i fiszbinami modelującymi oraz podtrzymującymi biust w odpowiedniej pozycji.

Stroje kąpielowe push-up

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s